Close
Plazmová zařízení pro povrchové úpravy

Firma SurfaceTreat, a.s. poskytuje know-how v oblasti výroby speciálních strojů a zařízení pro plazmové povrchové úpravy a poradenství v oblasti optimalizace stávající výroby a zavádění nových technologií. Nabízíme jednak hotová zařízení a komponenty pro plazmové povrchové úpravy, ale také řešení tzv. šité na míru zákazníkovi dle jeho specifických požadavků. Nabídka zahrnuje kromě výše zmíněného také výrobu prototypů a konstrukci pilotních zařízení.

Laboratorní zařízení pro plazmové povrchové úpravy LA 650

Zařízení slouží pro generování plazmatu ve vakuu a změnu povrchových vlastností zpracovávaného substrátu

Více
Laboratorní zařízení pro plazmové povrchové úpravy LA 400

Zařízení slouží pro generování plazmatu ve vakuu. Plazma je generováno pomocí mikrovlnného zdroje. Umožňuje zpracování různých typů substrátu – práškové materiály, textilie (roll-to-roll systém), drobné součásti.

Více
Plazmová atmosférická tryska

Zařízení slouží pro generování plazmatu za atmosférického tlaku.


Více
Malé naprašovací zařízení

Zařízení slouží pro zvyšování kontrastu optické mikroskopie na rozhraní materiálů a jednotlivých rozdílných fázích mikrostruktury.

Více
Plazmové zařízení pro ošetření osiva nebo granulátu za atmosférického tlaku s míchacím zařízením

Zařízení vybavené 1 atmosférickou tryskou typu Gliding Arc s možností nastavení volitelné vzdálenosti a náklonu. Součástí je i míchací zařízení možností nastavení náklonu a rychlosti míchání, vysokonapěťový zdroj GVN1k-2011, napájecí zdroj pro míchací zařízení a kompresor 6 ATM pro pracovní plyn.

Více
Plazmové zdroje

Nabídka zahrnuje zařízení k buzení plazmatu v oblasti vakuových plazmových procesů s různými možnostmi sestav.

Více

V případě zájmu nás prosím kontaktujte a zašlete nám Vaše konkrétní požadavky a technologické parametry. Rádi pro Vás vypracujeme cenovou nabídku dle zmíněných parametrů v co nejkratším termínu. 

KONTAKTUJTE NÁS